Necessitem tenir totes les butlletes de les empreses externes:

EINA, MANETES, TRIADA, KUNG-FU que trobareu al bloc.

Per rectificacions enviar mail a extraescolars@ampaelvapor.cat»

 

TEATRE (DM de 16:30 – 17:30)

COGNOMS

CURS

ANNA FOLCH R.

P5

BLANCA ROMERO D.

P5

CARLA MARTÍNEZ H.

P5

CARLOTA KEIKO VILA B.

P5

LAURA GONZÁLEZ S.

P5

MARTINA GONZÁLEZ G.

P4

MIQUEL LLORDELLA V.

P5

NOA GARCÍA L.

P5

PAU ALEXANDRE CIRERA M.

P5

TRISTAN BOAN C.

P5

 

TEATRE (DX de 12:35 – 13:35)

NOM

CURS

ANNA APARICIO R.

2n

GAEL DOUHOADU R.

2n

GINA COLOMER B.

2n

HUG CAPAFONS C.

2n

IVET MOYA F.

1r

JÚLIA CASALS G.

2n

LLORENÇ CASALS G.

4t

LUZÍA GARCÍA G.

2n

MIREIA APARICIO R.

4t

NUR GUARINO S.

1r

PAU SOLER L.

1r

 

SENSIBILITZACIÓ MUSICAL  (DJ de 16:30 – 17:30)

NOM

CURS

BUTLLETA TRIADA

ARNAU ALCALÁ A.

P4

SI

BLANCA ROMERO D.

P5

SI, FALTA L’AUTORITZACIÓ D’IMATGE

HUGO FERNÁNDEZ M.

P4

SI, FALTA L’AUTORITZACIÓ D’IMATGE

JÚLIA GRAU R.

P4

SI, FALTA L’AUTORITZACIÓ D’IMATGE

JÚLIA GRAU R.

P4

NO

MARTÍ JIMÉNEZ F.

P5

SI

MIQUEL LLORDELLA V.

P5

NO

MIREIA SOLSONA S.

P5

SI

TANIT CID C.

P5

SI, FALTA L’AUTORITZACIÓ D’IMATGE

 

CANT CORAL  (DX de 16:30 – 17:30)

NOM

CURS

BUTLLETA TRIADA

ABRIL JIMÉNEZ E.

2n

SI

JOANA CAMPS P.

2n

SI, FALTA L’AUTORITZACIÓ D’IMATGE

LAURA BERNIA A.

2n

SI, FALTA L’AUTORITZACIÓ D’IMATGE

OSCAR GARCÍA B.

3r

SI

VÍCTOR GARCÍA B.

3r

SI

 

LLENGUATGE MUSICAL 1 (DM de 12:35 – 13:35)

NOM

CURS

BUTLLETA TRIADA

ARNAU GONZÁLEZ A.

1r

BRUNA CARDELLACH I F.

1r

si

GAEL DOUHOADU R.

2n

IU XUWANG LÓPEZ P.

3r

SI, FALTA L’AUTORITZACIÓ D’IMATGE

PAU DELGADO A.

1r

si

 

LLENGUATGE MUSICAL 2 (DJ de 12:35 – 13:35)

NOM

CURS

BUTLLETA TRIADA

ABRIL NICOLÀS T.

3r

CLAUDIA LÓPEZ A.

3r

SI, FALTA L’AUTORITZACIÓ D’IMATGE

EMMA BOSCH V.

3r

JOAN DELGADO A.

3r

si

JOANA CAMPS P.

2n

SI, FALTA L’AUTORITZACIÓ D’IMATGE

LAURA BERNIA A.

2n

SI, FALTA L’AUTORITZACIÓ D’IMATGE

MARIA LLORDELLA V.

3r

OSCAR GARCÍA B.

3r

si

VÍCTOR GARCÍA B.

3r

si

  INSTRUMENT:
BRUNA CARDELLACH F.

1r

VIOLÍ

CLAUDIA LÓPEZ A.

3r

PIANO

JOAN DELGADO A.

3r

GUITARRA

JOANA CAMPS P.

2n

GUITARRA

LAURA BERNIA A.

2n

PIANO

PAU DELGADO A.

1r

1.GUITARRA 2.PIANO

 

MANETES (DM de 16:30 – 18:00)

 

NOM

CURS

BUTLLETA MANETES

ABEL ALONSO F.

P5

SI

ARIADNA MELÉ V.

1r

SI

BERTA RICO B.

1r

BRUNA PLA J.

P5

SI

JÚLIA PÉREZ G.

1r

SI

MAR JIMÉNEZ E.

P5

SI

MARC AMIGÓ K.

1r

SI

MARC POZO L.

1r

MARINA PRIEGO F.

P5

SI

MIREIA SOLSONA S.

P5

SI

TANIT CID C.

P5

SI

 

MANETES (DL de 16:30 – 18:00)

NOM

CURS

BUTLLETA MANETES

ABRIL JIMÉNEZ E.

2n

SI

ADRIÀ PRIEGO F.

3r

SI

BERTA SETÓ C.

3r

BRU MARIN M.

2n

SI

JOANA CAMPS P.

2n

SI

JUDITH SETÓ C.

2n

LAURA BERNIA A.

2n

SI

OSCAR GARCÍA B.

3r

SI

VÍCTOR GARCÍA B.

3r

SI

 

KUNG-FU (DL de 16:30 – 18:00)

NOM

CURS

BUTLLETA KUNG-FU

PAU MORENO D.

1r

SI

ADRIÀ CUERVO H.

1r

SI

ADRIÀ PRIEGO F.

3r

SI

ALEX ROMERA O.

2n

SI

BERTA SETÓ C.

3r

BRU MARIN M.

2n

SI

DASHA FORNIELES A.

2n

DIDAC ABRILE M.

1r

SI

ENOLA  GARCÍA  C.

3r

SI

ERIK ALCÁZAR A.

2n

SI

GENÍS PORTA O.

3r

SI

GINA COLOMER B.

2n

IZAN PARDO T.

2n

JOAN DELGADO A.

3r

SI

JOEL ESCORTELL F.

3r

JORDI E. FERRANDO X.

3r

JUDITH SETÓ C.

2n

JÚLIA JUÁREZ J.

3r

SI

LUZÍA GARCÍA G.

2n

SI

MARC AMIGÓ K.

1r

SI

MARC CRUZ C.

1r

SI

MARC LÓPEZ D.

1r

SI

MARC MORALES T.

2n

MIQUEL E. FERRANDO X.

1r

ORIOL LÓPEZ A.

1r

SI

PAU COROMIRAS R.

2n

PEPO GÓMEZ T.

1r

SI

ROC RODRÍGUEZ M.

3r

SAMUEL BOAN C.

2n

SI

SERGIO SALVADOR L.

1r

SI

TIM VILA B.

4t

VÍCTOR SÁNCHEZ R.

1r

XAVI DÍEZ T.

3r

SI

 

ANGLÈS (16:30 – 18:00  /  12:35-13:35)

NOM

CURS

DIA

P4 (16:30 – 18:00)

ANNA TÉBAR L.

P4

DL

ARNAU BURGOS O.

P4

DL

ERIC MORA F.

P4

DL

HUGO FERNÁNDEZ M.

P4

DL

JÚLIA GRAU R.

P4

DL

LINA FADIL A.

P4

DL

MARTINA SÁNCHEZ M.

P4

DL

SARA PALLARES C.

P4

DL

1r (16:30 – 18:00) )

ABRIL DÍAZ C.

1r

DL

ADRIÀ CUERVO H.

1r

DL

ARNAU GONZÁLEZ A.

1r

DL

ENRIC PEÑA C.

1r

DL

ERIC SALIDO J.

1r

DL

JAN TÉBAR L.

1r

DL

MARC AMIGÓ K.

1r

DL

MARTÍ BOIRA G.

1r

DL

NÚRIA PORTA L.

1r

DL

PAU ANGULO E.

1r

DL

PAU MORENO D.

1r

DL

VÍCTOR SÁNCHEZ R.

1r

DL

XAVI MARTIN B.

1r

DL

2n (12:35 – 13:35)

BRU MARIN M.

2n

DM

HUG CAPAFONS C.

2n

DM

IZAN PARDO T.

2n

DM

MARC ALCALÁ A.

2n

DM

SANTI GONZÁLEZ B.

2n

DM

 

3r (16:30 – 18:00)
AINARA LÓPEZ R.

3r

DM

AINOA OLIVARES R.

3r

DM

ÁLVARO TORÁN M.

3r

DM

CRISTINA PÉREZ R.

3r

DM

HÉCTOR SÁNCHEZ M.

3r

DM

JONATAN RAMÍREZ.

3r

DM

JÚLIA JUÁREZ  J.

3r

DM

LUCÍA MUÑOZ C.

3r

DM

MARÍA MORILLO J.

3r

DM

ROC RODRÍGUEZ M.

3r

DM



3r (12:35 – 13:35)

ALEX  SORIANO P.

3r

DX

ARNAU ARANDES F.

3r

DX

EMMA BOSCH V.

3r

DX

GENÍS PORTA O.

3r

DX

GUILLEM GARCÍA C.

3r

DX

JOEL MENDOZA S.

3r

DX

JOEL MENDOZA S.

3r

DX

MARC SORIANO P.

3r

DX

NELSON MARC ORDÓÑEZ A.

3r

DX

 

 


P5 (16:30 – 18:00)

ÀLEX CARREÑO H.

P5

DX

ALEX RODRÍGUEZ A.

P5

DX

ALEXIS HERNÁNDEZ O.

P5

DX

ANIOL TORRAS A.

P5

DX

ANNA NICOLÀS M.

P5

DX

ARNAU PERABAD S.

P5

DX

BERTA ESCOBAR H.

P5

DX

BLANCA ROMERO D.

P5

DX

CARLA MARTÍNEZ H.

P5

DX

CARLES LÓPEZ G.

P5

DX

IRIS PALLARES C.

P5

DX

MIQUEL SÁNCHEZ B.

P5

DX

MIREIA SOLSONA S.

P5

DX

NOA GARCÍA L.

P5

DX

PAU COS A.

P5

DX

TANIT CID C.

P5

DX


4t (16:30 – 18:00)

ARIADNA DOMÍNGUEZ H.

4t

DX

GORETTI D.

4t

DX

MARINA GONZÁLEZ B.

4t

DX

MARINA HOYAS

4t

DX

MIRERIA APARICIO R.

4t

DX

MIRIAM CAMPILLO A.

4t

DX

ONA ANEAS

4t

DX

ORIOL RIFÀ P.

4t

DX

SANDRA PÉREZ R.

4t

DX

SHEILA CASTRILLO V.

4t

DX


P5 (16:30 – 18:00)

ABEL ALONSO F.

P5

DJ

AINA CORELLA R.

P5

DJ

ANNA FOLCH R.

P5

DJ

BERNAT ROYO R.

P5

DJ

BIEL GONZÁLEZ A.

P5

DJ

BRUNA PLA J.

P5

DJ

ORIOL SOLER R.

P5

DJ

POL PAVÓN O.

P5

DJ

QUIM COROMINAS R.

P5

DJ

XAVI BRIZ D.

P5

DJ

 

1r (16:30 – 18:00) 

CLÀUDIA CAMPILLO A.

1r

DJ

GEORGINA FREIXA M.

1r

DJ

IVET MOYA F.

1r

DJ

JÚLIA PÉREZ G.

1r

DJ

JÚLIA REGALADO M.

1r

DJ

MARC POZO L.

1r

DJ

NÚRIA PUIGANTELL  P.

1r

DJ

2n (16:30 – 18:00)

ANNA APARICIO R.

2n

DJ

GINA COLOMER B.

2n

DJ

JUDITH CASTRILLO V.

2n

DJ

JÚLIA JIMÉNEZ F.

2n

DJ

LAIA BURGOS O.

2n

DJ

LAIA CORELLA R.

2n

DJ

PAU COROMIRAS R.

2n

DJ

 

PISCINA Qsport  – DIJOUS – (16:45 – 17:30)

 

NOM

CURS

ABRIL JIMÉNEZ E.

2n

ADRIÀ CUERVO H.

1r

AINARA LÓPEZ R.

3r

AITOR OYONARTE R.

P5

ALBA JIMÉNEZ E.

P4

ALEIX DOMINGUEZ P.

1r

ALEJANDRO GARCÍA G.

P5

ÀLEX CARREÑO H.

P5

ÀLEX SÁNCHEZ C.

P5

ANTONIO URBANO C.

P5

ARNAU PERABAD S.

P5

CARLOTA CAMPS J.

P3

CRISTINA PÉREZ R.

3r

DIDAC ABRILE M.

1r

EDURNE ROJAS C.

P5

ÈLIA CELESTE VARGAS L.

P3

GENÍS LÓPEZ R.

P5

GUILLEM ISAÍAS VARGAS L.

P5

GUILLEM JANÉ B.

P4

GUILLEM JANÉ B.

P4

IVÁN MUNOZ C.

P3

JENNIFER INFANTE J.

P4

JOAN ALBERICH C.

P3

JUDIT ZORITA A.

P5

JÚLIA REGALADO M.

1r

LAIA MORA M.

P4

LOLA LACHICA A.

P4

LUCÍA MUÑOZ C.

3r

MAR JIMÉNEZ E.

P5

MARC A. PÉREZ G.

P5

MARÍA MORILLO J.

3r

MARINA SÁNCHEZ B.

P3

MARTINA ADRIÀ C.

P5

MIQUEL SÁNCHEZ B.

P5

ORIOL LÓPEZ A.

1r

PAU ALBERICH C.

P4

PAU GARCÍA G.

2n

PAU SOLER L.

1r

PAULA MARTÍNEZ P.

1r

SANDRA PÉREZ R.

4t

SERGI PINTÓ F.

1r

 

PISCINA Qport  – DIVENDRES – (16:45 – 17:30)

NOM

CURS

AINHOA BERENGUER C.

P5

ALBERT ESCORTELL F.

P3

ALEIX DOMÍNGUEZ P.

1r

ÀLEX LÓPEZ O.

P4

ÀLEX RODRÍGUEZ M.

P4

ANNA TÉBAR L.

P4

ARIADNA CHAMARRO R.

P4

ARNAU BURGOS O.

P4

BRUNA MADUEÑO J.

P5

CARLA AMORAGA C.

2n

CARLA AZNAR P.

2n

IKER ALCAZAR A.

P4

IVET MOYA F.

1r

JAN ORTIZ L.

P4

JAN TÉBAR L.

1r

JANA ARANDES F.

P4

JÚLIA FERRANDO C.

P3

LAIA BURGOS O.

2n

LOLA LACHICA A.

P4

MAR PÉREZ Z.

P4

NOA MUÑOZ H.

P4

NÚRIA PORTA L.

1r

PAU COS A.

P5

PAULA ARANDA T.

1r

POL PUMAR N.

4t

 

PISCINA CNT – DISSABTE – (12:30 – 13:15)

 

NOM

CURS

P3

ÁFRICA JIMÉNEZ M.

P3

AINA SAIZ S.

P3

BIEL MILÉ V.

P3

CLARA ROMERO D.

P3

EDGAR MENDOZA S.

P3

MARIO GONZÁLEZ G.

P3

MATEO OSUNA H.

P3

QUERALT SOLER R.

P3

P4

ALBERT GONZÁLEZ V.

P4

ARNAU ALCALÁ A.

P4

BIEL BOSCH V.

P4

ERIC MORA F.

P4

HUGO FERNÁNDEZ M.

P4

LAIA GARCÍA G.

P4

MARTINA GONZÁLEZ G.

P4

MARTINA SÁNCHEZ M.

P4

UDAI GUARINO S.

P4

P5

ALEX RODRÍGUEZ A.

P5

ANNA MORALES T.

P5

BIEL GONZÁLEZ A.

P5

BLANCA ROMERO D.

P5

CARLES MASIP R.

P5

LAIA MARTÍNEZ H.

P5

MIREIA SOLSONA S.

P5

NAIA PARDO T.

P5

OMAR SANYANG G.

P5

ORIOL SOLER R.

P5

 

 

1r

ARIADNA MELÉ V.

1r

BETH RODRÍGUEZ A.

1r

CLÀUDIA CAMPILLO A.

1r

JANA DALMAU P.

1r

LAIA SAIZ S.

1r

NUR GUARINO S.

1r

SERGIO SALVADOR L.

1r

2n

BLANCA JIMÉNEZ M.

2n

HUG CAPAFONS C.

2n

MARC MORALES T.

2n

3r

EMMA BOSCH V.

3r

SANTI MARTÍNEZ H.

3r

4t

MIRIAM CAMPILLO A.

4t

POL PUMAR N.

4t