Adjuntem la resta de llistats que faltaven per publicar:

Benvolgudes Famílies:

Ús passem la llista d’inscrits en les activitats extraescolars 2015-2016

Podeu adreçar comentaris a extraescolars@ampaelvapor.cat

En cas de que hi hagi alguna errada, paciència, les anirem arreglant mica en mica. Recordeu que encara som humans i la perfecció encara ens queda llunyana.

 Per motius de falta d’alumnes apuntats hi han activitats o grups que ens hem vist obligats a tancar:

  1. Piscina Qsport DISSABTE de 9:15 – 10:00h
  2. Cant Coral DIMECRES de 16:30 – 17:35h

 Recordar-vos que  hem fet  canvis d’alumnes i dies per realitzar l’activitat d’angles amb Kid’s&Us per motius d’espais i del gran nombre d’alumnes interesats en l’activitat.

L’Eina necessita un mínim de 8 alumnes per fer l’activitat, si no els tenim s’haurà d’eliminar el grup.

Al final trobareu els llistats:

  •  LLISTAT IOGA – KUNFU – MANETES – PISCINA
  •  LISTAT ANGLÈS
  •  LLISTAT EINA

Recordar-vos que per qualsevol dubte, canvi d’horari o activitat, o qualsevol cosa que no veieu clara us podeu posar en contacte amb nosaltres a:

extraescolars@ampaelvapor.cat

A principis de setembre respondrem a les vostres consultes.

 Bon Estiu a Tothom!

Agafem forçes pel nou curs!

IOGA DIMECRES 16:30 – 17:35h

JUAN ALBUICH P5
HUG CAPAFONS P5
PAU ALBUICH P5
MARIONA PAOLOMO P5
PAULA FRANCO 1r
ALBA BENITO 1r
CARLOTA-KEIKO VILA 2o
ABEL ALONSO 2o
MARINA PRIEGO 2o
ABRIL DIAZ 3r
BETH RODRIGUEZ 3r
HUG CAPAFONS 4r
ADRIA PRIEGO 5e
LUCIA MUÑOZ 5e
TIM VILA BOLADERAS 6e

 

KUNFU DIJOUS 16:30  – 18:00h

AITOR OYONARTE 2o
ALEX SANCHEZ 2o
ANTONIO URBANO 2o
MIREIA SOLSONA 2o
PAU ALEXANDRE CIRERA 2o
ARNAU PERABAD 2o
GUILLEM ISAIAS 2o
QUIM COROMINAS 2o
ERIC BERENGUEL 2o
BLANCA ROMERO 2o
ARNAU BURGOS 1r
IKER ALCARAZ 1r
JAN ORTIZ 1r
ALEX RODRIGUEZ 1r
HECTOR CORRAL 1r
GUILLEM JANE 1r

  

KUNFU DIVENDRES 16:30  – 18:00h

ADRIA PRIEGO 5e
ENOLA GARCIA 5e
HECTOR SANCHEZ 5e
JULIA JUAREZ 5e
JOAN DELGADO 5e
ROC RODRIGUEZ 5e
ROGER ORTIZ 5e
VICTOR GARCIA 5e
OSCAR GARCIA 5e
GINA COLOMER 4r
ERIK ALCARAZ 4r
ARU MARIN 4r
MARC LOPEZ 3r
AOLVIZ CUERVO 3r
MIQUEL FERRANDO 3r
PAU MORENO 3r
ORIOL LOPEZ 3r

 

MANETES DILLUNS 16:30 – 18:15h

POL PAVON 2o
AITOR OYONARTE
BETH RODRIGUEZ 3e
CLAUDIA CAMPILLO 3e
NURIA PORTA 3e
CARLA MARTINEZ
MARC EGEA
PAULA MARTINEZ 3e

 

MANETES DILLUNS 16:30 – 18:15h

TANIT CID 2o
NICO FUENTES 1r
ANNA MORALES

 

PISCINA CNT DISSABTE 12:30 – 13:15h INFANTIL

Pablo Didier de la Torre P3
Juan Alberto Velez P3
Biel Valenzuela P3
Adrià Sánchez P3
Ekain Guarino P3
Candela Salvador P4
Juanjo Salvador P4
Adrià Garrido P4
Emma Solsona P4
Marc Dalmau P4
Queralt Soler P5
Joan Alberich P5
Àlex Cano P5
Pau Alberich P5
Àfrica Jiménez P5
Noa Bipart P5
Aina Saiz P5

 

 

PISCINA CNT DISSABTE 12:30 – 13:15h PRIMARIA

Biel Bosch 1r
Martina Sánchez 1r
Mar Pérez 1r
Udai Guarino 1r
Mireia Solsona 2o
Omar Sanyang 2o
Carles Masip 2o
Abel Alonso 2o
Sergio Salvador 3r
Jana Dalmau 3r
Laia Saiz 3r

 

 

PISCINA QSPORT DIJOUS 16:45 – 17:30h

Jan Aneas P3
Iván López P3
Maria Pla P3
Quim Madueño P3
Alba Mora P3
Ferran Freixa P4
Marina Sánchez P5
Iván Muñoz P5
Èlia Celeste Vargas P5
Daniela Vázquez 1r
Jénnifer Infante 1r
Emma Giol 1r
Alba Jiménez 1r
Laia Mora 1r
Laura Pavón 2o
Miquel Sánchez 2o
Mar Jiménez 2o
Bruna Pla 2o
Bruna Madueño 2o
Adrià Cuervo 3r
Marc Pozo 3r
Sara López 4r
Abril Jiménez 4r
Lucía Muñoz 5e

 

 

PISCINA QSPORT DIVENDRES 16:45 – 17:30h

Guillem Ramírez P3
Pol Carmona P3
Martina Moyà P3
Arlet Torres P3
Kaley Piña P3
Ernest Perabad P3
Unai Oyonarte P4
Laura Sánchez P4
Jared Piña P4
Guillem Cardellach P5
Arnau Perabad 2o
Aitor Oyonarte 2o
Ivet Moya 3r
Pau Buxaus 3r

 

 ANGLÈS

GRUPS ESCOLA EL VAPOR CURS 2015 – 2016
A: Oliver – Dimarts  16.30-17.30 B: Marcia Dimarts 16:30-17:30 C: Emma Dimecres  16.30-17.30 D: Marcia Dijous  12.30-13.30 E: Pam & Paul Divendres  12.35-13.35
[E] Alcalá, Arnau [E] Corominas, Quim [E] Bobo, Inca-Inés [E] Briz, Xavi [E] Burgos, Laia
[E] Alcaraz, Iker [E] Corral, Hèctor [E] Fuentes, Bruna [E] Cos, Pau [E] Casals, Júlia
[E] Caballero, Noa [E] García, Noa [E] García, Nil [E] Folch, Anna [E] Fornieles, Dasha
[E] Garcia, Laia [E] Sánchez, Miquel [E] González, Laia [E] Pardo, Naia [E] Marim, Bru
[E] Infante, Jennifer [E] Sánchez, Àlex [E] Ollé, Nil [E] Rodríguez, Àlex [E] Pardo, Izan
[E] Jané, Guillem [E] Soler, Oriol [E] Sala, Abril [E] Solsona, Mireia [E] Samper, Laia
[E] Mora, Laia [E] Solsona, Emma [E] Alcazar, Martina
[E] Torras, Lluc
F: Oliver – Dilluns  16.30-17.30 G: Pam & Paul Dimarts  16.30-17.30 H: Oliver Dimecres  16.30-17.30 I: Pam & Paul Dijous  16.30-17.30
[E] Bidart, Noa [E] Alcaraz, Erik [E] Boira, Paula [E] Alcalá, Marc
[E] Bosch, Biel [E] Corominas, Pau [E] Iglesias, Armand [E] Boira, Martí
[E] Fuentes, Nico [E] González, Arnau [E] Molina, Ana [E] Colomer, Gina
[E] González, Martina [E] Martínez, Laia [E] Romero, Clara [E] Pérez, Júlia
[E] Rull, Lucia [E] Porta, Núria [E] Sánchez, Martina [E] Rodriguez, Beth
[E] Sánchez, Marina [E] Puigantell, Núria [E] Saura, Víctor
[E] Soler, Pau [E] Soler, Queralt
[E] Cuervo, Adrià
J: Marcia Dilluns  13:55-14:55 K: Oliver Dimarts  13:55-14:55 L: Emma Dijous  16.30-17.30 M: Pam & Paul Dijous  12.30-13.30
[E] Alonso, Abel [E] Burgos, Arnau [E] Amigó, Berk [E] Diaz, Abril
[E] Egea, Marc [E] Chamarro, Ariadna [E] Amigó, Pol [E] Freixa, Georgina
[E] Felip, Nils [E] Davi, Pol [E] Folch, Berta [E] Pintó, Sergi
[E] Garzon, Iker [E] Díez, Laia [E] Garcia, Carlota [E] Pozo, Marc
[E] López, Genís [E] Fadil, Lina [E] Gonzalez, Mario [E] Salvador, Sergio
[E] Royo, Bernat [E] Fernández, Hugo [E] Royo, Marçal
[E] Samper, Marc
[E] Rodríguez, Àlex
N:  JUNIORS 2 Dilluns  16.30-17.30 – Dimecres  12.35-13.35 O: Marcia Dimarts  16.30-17.30 P: Emma Divendres  16.30-17.30
[E] Bosch, Emma [E] Escobar, Berta [E] Blánquez, Martina
[E] Garcia, Guillem [E] Martínez, Carla [E] Fadil, Kenza
[E] López, Ainara [E] Nicolás, Anna [E] Garrido, Adrià
[E] Ordóñez, Nelson Marc [E] Perabad, Arnau [E] Gonzalez, Eric
[E] Ramirez, Jonathan [E] Regalado, Júlia [E] Piña, Jared
[E] Romera, Alba [E] Romero, Blanca [E] Alcazar, Marc
[E] Torras, Aniol [E] Latorre, Biel
Q: Sam Dimarts  16.35-17.35
[E] Aneas, Jan
[E] Carmona, Pol
[E] Iglesias, Xavier
[E] Martínez, Adrià
[E] Mora, Alba
[E] Perabad, Ernest
[E] Piña, Kaley
[E] Porta, Xavier
Amigó, Marc: contactar amb Kids&Us
Ramírez Plans, Guillem: en llista d’espera per grup Q
Moreno Angulo, Lluna: contactar amb AMPA
Mendoza Sánchez, Joel: contactar amb AMPA

 

LLISTAT D’ALUMNES APUNTATS A EXTRAESCOLARS DE L’EINA:

 

CASALET SETEMBRE

BLANCA ROMERO

2o

MARTI BOIRA

3r

PAULA BOIRA

P5

HECTOR CORRAL

1r

MIREIA SOLSONA

2o

EMMA SOLSONA

P4

GUILLEM RAMIREZ

P3

MARINA SANCHEZ

P5

MIQUEL SANCHEZ

2o

PEPO GOMEZ

3r

POL ARMONA

P3

CLARA ROMERO

P5

 

MATINERS

MARTI BOIRA

3r

PAULA BOIRA

P5

MIREIA SOLSONA

2o

EMMA SOLSONA

P4

GUILLEM RAMIREZ

P3

MARINA SANCHEZ

P5

MIQUEL SANCHEZ

2o

MARC MORALES

4r

ANNA

MORALES

4r

BETH RODRIGUEZ

3e

ORIOL LOPEZ

3e

ADRIA PRIEGO

5e

MARINA PRIEGO

2o

PAU A. CIRERA

2o

ADRIA GARRIDO

P4

ADRIA SANCHEZ

P3

NIL GARCIA

P4

CLAUDIA SIMO

P3

POL CARMONA

P3

ANNA APARICIO

4r

MIREIA APARICIO

6e

ARIADNA DOMINGUEZ

6e

GERARD CIRERA

2o

PAU COROMINAS

4r

QUIM COROMINAS

2o

JULIA JIMENEZ

4r

MARTI JIMENEZ

2o

IU XUWANG LOPEZ

5e

LAIA BURGOS

4r

ARNAU BURGOS

1r

NOA GARCIA

2o

IKER GARZON

2o

ORIOL RIFA

6e

MARTINA SANCHEZ

1r

HECTOR SANCHEZ

5e

JULIA JUAREZ

5e

PAU BUXAUS

4r

HECTOR NUÑEZ

1r

LUCIA RULL

1r

ARNAU ROMERO

P4

MARTI FERNANDEZ

2o

ENOLA GARCIA

5e

 
MULTIESPORTS DILLUNS

MARIO GONZALEZ

P5

ALEX CANO

P5

MARÇAL ROYO

P5

VICTOR SAURA

P5

 

MULTIESPORTS DIMECRES

ARNAU PERABAD

2o

BLANCA ROMERO

2o

HECTOR CORRAL

1r

MIREIA SOLSONA

2o

NICO FUENTES

1r

ORIOL SOLER

2o

HUGO FERNANDEZ

1r

PAU A. CIRERA

2o

POL PAVON

2o

MARC SAMPER

1r

CLAUDIA MARCHANTE

1r

ALEIX BERNIA

1r

MAR JIMENEZ

2o

QUIM COROMINAS

2o

ADAM HANUS

1r

GUILLEM ISA VARGAS

2o

IKER GARZON

2o

BERNAT ROYO

2o

ALEXIS HERNANDEZ

2o

ANIOL TORRAS

2o

ARNAU ALCALA

1r

IRIS PALLARES

2o

NAIA PARDO

2o

 

PATINATGE LINIA DIMARTS

MARTI BOIRA

3R

PAULA BOIRA

P5

MIREIA SOLSONA

2o

QUERALT SOLER

P5

ANNA FOLCH

2o

BERTA FOLCH

P5

NOA BIDART

P5

PAULA FRANCO

1r

ABEL ALONSO

2o

ALBA BENITO

1r

JULIA RIBOT

3r

PAU DELGADO

3r

BRUNA MADUEÑO

2o

 

PATINATGE ARTISTIC DIVENDRES

BLANCA ROMERO

2o

ABRIL DIAZ

3r

MARINA PRIEGO

2o

LAIA CORELLA

4r

AINA CORELLA

2o

CLARA ROMERO

P5

MIREIA APARICIO

6e

MAR JIMENEZ

2o

ALBA JIMENEZ

1r

ABRIL JIMENEZ

4r

CARLA MARTINEZ

2o

IRIS PALLARES

2o

SARA PALLARES

1r

LINA FADIL

1r

AINOHA BERENGUER

2o

 

ESPLAI DILLUNS

HECTOR CORRAL

1r

EMMA SOLSONA

P4

GUILLEM RAMIREZP3

P3

BRUNA FUENTES

P4

CANDELA FERNANDEZ

P4

INCA INES BOBO

P4

ADRIA MARTINEZ

P3

MARIA PLA

P3

HECTOR CORRAL

1r

EMMA SOLSONA

P4

 

 

ESPLAI DIMECRES

CANDELA FERNANDEZ

P4

MARTI PALOMO

P3

PERE PALOMO

P3

BIEL MARTINEZ

P5

POL CARMONA

P3

RAUL FRANCO

P3

ADRIA SANCHEZ

P3

 

 

PSCICO DIMECRES

ARLET TORRES

P3

FERRAN MARTI

P5

NIL OLLE

P4

ELVIRA PUIGANTELL

P5

LLUC TORRAS

P4

NIL GARCIA

P4

ARMAND IGLESIAS

P5

RAUL FRANCO

P3

GAEL ROMERO

P3

HUGO ROMERO

P3

 

 

PSCICO DIJOUS

PAULA BOIRA

P5

FERRAN MARTI

P5

ONA BERENGUEL

P3

POL CARMONA

P3

 

PSCICO DIVENDRES

CANDELA FERNANDEZ

P4

INCA INES BOBO

P4

MARTI PALOMO

P3

PERE POLONIO

P3

JOEL LOPEZ

P5

ADRIA MARTINEZ

P3

 

BALL MODERN DILLUNS

MIREIA SOLSONA

2o

MARINA PRIEGO

2o

CLAUDIA MARCHANTE

1r

ANNA VAZQUEZ

2o

ABEL ALONSO

2o

NAIA PARDO

2o

BRUNA PLA

2o

BERTA ESCOBAR

2o

BRUNA MADUEÑO

2o

BALL MODERN DIMECRES

MARC AMIGO

2o

MARTINA GONZALEZ

1r

NOA CABALLERO

1r

DANIELA VAZQUEZ

1r

EMMA GIOL

1r

NAIA PARDO

2o

ENOLA GARCIA

5e

ARIADNA CHAMARRO

1r

NOA GARCIA

2o

ANNA NICOLAS

2o

LAIA MARIN

1r

MARTINA SANCHEZ

1r

LAIA DIEZ

1r

LAIA GARCIA

1r

SARA PALLARES

1r

MAR PEREZ

1r

LAIA MORA

1r

IVET MOYA

3e

LUCIA RULL

1r

PAULA ARANDA

3e

AINHOA ARANDA

5e

 

BALL MODERN DIMECRES

MARIONA PALOMO P5
MATEO OSUNA P5

 

VOLEI DILLUNS

PEPO GOMEZ

3r

PAU GARCIA

4t

MIRIAM CAMPILLO

6e

BRU MARIN

4t

 

VOLEI DILLUNS

MARIA MORILLO

5e

EMMA BOSCH

5e

ABRIL JIMENEZ

4t

MIRIAM CAMPILLO

6e

GISELA MARIN

6e

SARA ORTEGO

6e

JUDIT GARCIA

5e

NURIA PORTA

3e

BRU MARIN

4t

 

BASQUET DIMARTS

VICTOR GOMEZ

5e

IVAN GOMEZ

3e

MARC MORALES

4t

SAMUEL BOAN

4t

ORIOL LOPEZ

3e

ADRIA PRIEGO

5e

ARIEL VAZQUEZ

5e

ADRIA GIOL

5e

JOEL ESCORTELL

6e

JULIA CASALS

4r

LLORENÇ CASALS

6e

TIM VILA

6e

HECTOR SANCHEZ

5e

ARNAU RIBOT

5e

JUAN DELGADO

5e

MIQUEL ARMENGOL

5e

PAU ARMENGOL

6e

MARC LOPEZ

3e

XAVIER MARTIN

3e

ROC RODRIGUEZ

5e

PAU COROMINAS

4t

ALEX ROMERA

4t

ARIADNA DOMINGUEZ

6e

NELSON MA ORDOÑEZ

5e

 

BASQUET DIMARTS

VICTOR GOMEZ

5e

IVAN GOMEZ

3e

MARC MORALES

4t

SAMUEL BOAN

4t

ADRIA PRIEGO

5e

MARIA MORILLO

5e

ADRIA GIOL

5e

JOEL ESCORTELL

6e

EMMA BOSCH

5e

OSCAR GARCIA

5e

LLORENÇ CASALS

6e

ENOLA GARCIA

5e

LAIA BURGOS

4t

TIM VILA

6e

HECTOR SANCHEZ

5e

JOEL ORTEGO

4t

ARNAU RIBOT

5e

MIQUEL ARMENGOL

5e

PAU ARMENGOL

6e

NURIA PUIGANTELL

3e

ROGER ORTIZ

5e

XAVIER MARTIN

3e

ROC RODRIGUEZ

5e

PAU COROMINAS

4t

ALEX ROMERA

4t

ORIOL LOPEZ

3e

ARIADNA DOMINGUEZ

6e

ARIEL VAZQUEZ

5e

NELSON MA ORDOÑEZ

5e